Vitazyme Energy

20 kg vaisių, uogų ir daržovių, vitaminai, antioksidantai, prebiotikai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos. Visa tai – 1 Vitazyme energy pakelyje. Tai natūralus, ypač vertingas, lengvai įsisavinamas gamtos ir mokslo sukurtas sveikatos ir energijos koncentratas. 

Kodėl Vitazyme® Energy?

Vitazyme® Energy išskirtinumas – natūrali sudėtis. Tai unikalus 51 rūšies kruopščiai atrinktų vaisių, uogų ir daržovių, ber grybo Cordyceps sinensis mišinys. Patentuotos 540 dienų fermentacijos dėka šis mišinys virsta itin vertingu koncentratu kiekvieno sveikatai ir gyvybingumui.

10 ml Vitazyme® Energy maišelyje – 20 kg vaisių, uogų ir daržovių.

Obuolių, šparagų, avokadų, bananų, paprikų, šilauogių, baltagūžių kopūstų, morkų, žiedinių kopūstų, aitriųjų paprikų, vyšnių, kiniškų kopūstų, paprastųjų kukurūzų, spanguolių, baklažanų, imbierų, vynuogių, didžiųjų varnalėšų, žaliosios arbatos, guajavų, kivių, citrinų, mangų, kantalupų (melionų rūšis), šilkmedžio vaisių, geltonųjų pupelių, apelsinų, papajų, petražolių, persikų, kriaušių, ananasų, japoniškų slyvų, moliūgų, ridikėlių, rapsų sėklų, raudonųjų aviečių, sezamų sėklų, japoninių pupuolių, prancūziškų pupelių, sojų pupelių, špinatų, brokolių, braškių, pomidorų, ilgųjų ciberžolių, ropių, agarų, rėžiukų, arbūzų.

Fermentacija – tai procesas, kurio metu aktyvūs mikroorganizmai sąveikaudami su natūraliais ingredientais sudaro naujas medžiagas: B grupės vitaminus, omega-3 rūgštis, pieno rūgštį, prebiotikus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas, dėl to fermentuoti produktai įgauna didesnę maistinę vertę.

Vitazyme® Energy fermentuojamas pagal unikalią patentuotą penkių etapų mikroorganizmų simbiozės fermentavimo technologiją, kuri trunka 540 dienų.

  1. Atrinktų daržovių, vaisių ir augalų sulčių ruošimas ir ekstrakcija – 7 dienos
  2. Fermentavimo fazė – 180 dienų. Palaikomas pH 6.8~6.0. Įdedama: Saccharomycopsis fibuligera,
    Saccharomyces cerevisiae, Pichia membrane faciens.
  3. Gauto mišinio ekstrakcija.  Gilios fermentacijos fazė – 210 dienų. Palaikomas pH 6.0~4.5 Įdedama: Sachizosaccharomyces pombe, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus delbrueckii, Lactococcus lactis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum.
  4. Gauto mišinio maišymas. Brandinimo fazė – 90 dienų. Palaikomas pH 4.5~3.5. Įdedama: Acetobacter hansenii, Acetobacter xylinum, Acetobacter suboxydants.
  5. Gauto mišinio maišymas ir filtravimas. Stabilizavimo fazė – 60 dienų. Palaikomas pH 4.5~3.5. Įdedama: Acetobacter hansenii, Acetobacter xylinum, Acetobacter suboxydants. Mišinio papildymas – Cordyceps sinensis.

Šiuolaikinis pasaulis gražus ir kupinas pasiūlymų ir galimybių, kiekvienas trokštame jomis pasinaudoti, būti produktyvūs ir sėkmingi, o vakare nestokoti energijos ir puikios nuotaikos. Priimdami dienos iššūkius, pamirštame įsiklausyti į savo kūno poreikius, tad dažnai pritrūkstame energijos kasdieninėje veikloje.

Vitazyme® Energy paskirtis yra aprūpinti jus natūraliais B grupės vitaminais ir fermentais, kurie teiks reikiamos papildomos energijos, o unikalus adaptogenas Cordyceps sinensis padės įvairiose stresinėse situacijose, kuomet sunkiai dirbate, studijuojate ar siekiate sustiprėti po ligos ar operacijos.

Geram maistinių medžiagų įsisavinimui žmogaus organizme labai svarbi gera virškinimo trakto būklė. Sveika žarnyno gleivinė ir puiki mikrobiologinė pusiausvyra yra esminiai faktoriai užtikrinantys gyvybiškai svarbių medžiagų patekimą į kraujotaką. Netinkama mityba, patiriamas stresas, naudojami vaistai ir kt. neigiamai paveikia žarnyno funkciją, dėl ko net ir geriausi maisto papildai tampa mažai efektyvūs.

Vitazyme® Energy – tai produktas, kuris ne tik jus aprūpins vitaminais, bet ir pasirūpins žarnyno terpe – prebiotikai palaikys žarnyno floros pusiausvyrą, o fermentai aktyvins virškinimo procesą. Taigi, fermentacijos nauda žarnynui ir sudėtyje esantys natūralūs vitaminai užtikrins greitą biologinį įsisavinimą.

Oksidacija – tai procesas, kurio metu laisvieji radikalai, turintys laisvą elektroną, puola sveikas molekules ir junginius atimdami iš jų elektronus. Dažniausiai taip yra pažeidžiamos sveikos mūsų organizmo ląstelių membranos ir sutrikdoma jų veikla. Laisvieji radikalai susidaro organizmo medžiagų apykaitos proceso metu, taip pat gaunami su maistu ir su aplinkos teršalais. Mūsų organizmas turi gebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus, tai atlieka oksidaciniai fermentai, vadinami superkosido dismutaze (SOD). Mums senstant SOD organizme mažėja. Manoma, kad daugelis su gyvenimo būdu susijusių ligų apninka dėl šio fermento stokos. Dėl to ypač svarbu, kad mūsų organizme nuolat būtų reikiamas įvairių antioksidantų kiekis, kurį galime palaikyti rūpindamiesi savo mityba ir vartodami tam skirtus kokybiškus maisto papildus.

Vitazyme® Energy yra puikus pasirinkimas norintiems rūpintis organizmo antioksidacine apsauga ir savo sveikata. Šio produkto gamybos metu, fermentuojant vaisius ir daržoves, susidaro daug fermentų, panašių į SOD (superoksido dismutazė), kurie produktui ir suteikia antioksidacinį poveikį. Dviejuose Vitazyme® Energy maišeliuose yra 1000 SOD tipo veikimo vienetų.

Rytų tradicinėje medicinoje kininis kordicepsas yra naudojamas daugiau 5000 metų, jis buvo vertinamas dėl teigiamo poveikio širdžiai, plaučiams, imuninei sistemai, taip pat kaip energijos suteikiantis ir jaunystę išsaugoti padedantis grybas. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai patvirtino kordycepso naudą imuninei sistemai, adaptogenines, antioksidacines, organizmo jėgas ir energiją atstatančias savybes. Dėl plataus poveikio spektro ir unikalių jo savybių Cordyceps sinensis vis dažniau naudojamas ir vakarų pasaulyje. Džiaugiamės, kad jis yra ir Vitazyme® Energy sudėtyje. Cordyceps sinensis produktą papildo paskutiniame gamybos etape, tokiu būdu pagaminamas tobulai išbaigtas Vitazyme® Energy sveikatai naudingas koncentratas.

Vartojimas

Suaugusiems ir vaikams virš 12 metų amžiaus vartoti 2 maišelių turinį vieną kartą per dieną (20 ml) arba 1 maišelio turinį (10 ml) du kartus per dieną 15 – 30 minučių prieš valgį. Aktyvios veiklos metu dozavimas gali būti padidintas iki 3-4 kartų po 20 ml per dieną. Vaikams nuo 4 iki 12 metų amžiaus vartoti pusę suaugusiųjų dozės: 1 maišelio turinį per dieną (10 ml) 15-30 minučių prieš valgį. Maišelio turinį galima maišyti su kambario temperatūros ar šaltu vandeniu, sultimis ar kitu nealkoholiniu gėrimu.

Sudedamosios dalys

Sudedamosios dalys 2 maišeliuose (20 ml):
23,9 g vaisių, uogų ir daržovių mišinio iš obuolių, šparagų, avokadų, bananų, paprikų, šilauogių, baltagūžių kopūstų, morkų, žiedinių kopūstų, aitriųjų paprikų, vyšnių, kiniškų kopūstų, paprastųjų kukurūzų, spanguolių, baklažanų, imbierų, vynuogių, didžiųjų varnalėšų, žaliosios arbatos, guajavų, kivių, citrinų, mangų, kantalupų (melionų rūšis), šilkmedžio vaisių, geltonųjų pupelių, apelsinų, papajų, petražolių, persikų, kriaušių, ananasų, japoniškų slyvų, moliūgų, ridikėlių, rapsų sėklų, raudonųjų aviečių, sezamų sėklų, japoninių pupuolių, prancūziškų pupelių, sojų pupelių, špinatų, brokolių, braškių, pomidorų, ilgųjų ciberžolių, ropių, agarų, rėžiukų, arbūzų ir Reishi grybų; 100 mg kininio kordicepso (Cordyceps sinensis) ekstraktas; vitaminas C; B gr. vitaminų kompleksas.

Vitazyme® Energy 2 maišeliuose (20 ml) yra: energinė vertė 188 kJ (45kcal), baltymai 2,5 g, angliavandeniai 11,0 g, kuriuose cukrų 6,0 g, skaidulinių medžiagų 4,0 g, riebalai 0,0 g, vitaminas C 60 mg (75 % RMV), niacinas 5,3 mg (33 % RMV), pantoteno rūgštis 4 mg (67 % RMV), vitaminas B6 3,6 mg (257 % RMV), vitaminas B1 2,1 mg (191 % RMV), vitaminas B2 0,7 mg (50 % RMV), folio rūgštis 41 µg (20 % RMV), vitaminas B12 3,8 µg (152 % RMV).

SOD – tipo 1.000 veikimo vienetų.
RMV- referencinė maistinė vertė (rekomenduojama paros norma).

Profesorius Po-Cheng Huang

Profesorius Po-Cheng Huang iš Taipėjaus (Taivanas) 1981 m. suprato, kad rūpinimasis kūno ląstelėmis turi būti svarbesnis už simptomų gydymą. Jo teorija teigia: „Ląstelėms turi būti suteikta visa reikalinga mityba ir tik tuomet jos gali formuoti sveiką žmogaus organizmą“. Jis sukūrė mikroorganizmų simbiozės fermentacijos (MSF) technologiją, kuri ilgalaikio fermentacijos proceso metu sujungia natūralius ingredientus su aktyviais probiotikais. Tokiu būdu gaunami sveikiausi ir vertingiausi žmogaus organizmui elementai.

Vitazyme®Energy pakuotė ir kokybė

Vitazyme® Energy pakuojamas į patogius paketėlius, kad būtų užtikrinta optimali apsauga ir patogus vartojimas. Vitazyme® Energy gaminamas laikantis griežtų HACCP (rizikos veiksnių analizės svarbių valdymo taškų) taisyklių ir GMP (geros gamybos praktikos) reikalavimų.

Įsigyti
Krepšelis
Krepšelis tučiasTęskite apsipirkimą