Apie mus

Lietuviška homeopatijos tradicija

„Parapharm“ homeopatinė vaistinė įkurta Lietuvos homeopatijos puoselėtojos – Anelės Ivašauskienės. Ji homeopatinių vaistų gamybos tradiciją perėmė iš savo mokytojo – Lietuvos homeopatijos pradininko, farmacininko Juozo Matulaičio (1869 m. – 1964 m.).

Būdama aktyvi farmacininkė, paskyrusi visą savo karjerą homeopatijos ir vaistažolių pažinimui, sukaupusi neįkainojamą patirtį, Anelė Ivašauskienė sukūrė vaistinę, kuri šiandieną buria nemažą homeopatiją mylinčių žmonių bendruomenę.
Jos sugalvotas pavadinimas „Parapharm“ pasirinktas siekiant pabrėžti įmonės poziciją, požiūrį į ligą ir santykį su tradicine medicina. Parapharm (graikų kalba) – alternatyva farmacijai; daugiau nei farmacija; šalia farmacijos.

Šiandien ši išskirtinį požiūrį į žmogų puoselėjanti homeopatinė vaistinė į priekį vedama farmacininkės Astos Randienės. Tradicijos tęsėja ilgametį savo pomėgį sujungė su verslu ir šiandien ne tik mokosi iš Anelės Ivašauskienės bei jos mokinių, bet saugo ir puoselėja homeopatijos pradininkų palikimą, kartu prisidėdama prie homeopatijos tradicijos Lietuvoje tęsimo ir kūrimo.

Gamybos meistrystė ir perimtos žinios

“Parapharm” – natūrali ir vienintelė tiesioginė lietuviškos homeopatijos raidos linija, kurioje žinios perduodamos iš mokytojo mokiniui. Tikime, kad tikroji meistrystė, profesionalumas, pajautimas ir supratimas ateina stebint mokytojo darbą, dirbant kartu su juo, perimant jo patirtį ir žinias. Įmonės verslo filosofija yra pagrįsta ilgalaikiais santykiais su savo partneriais – pirkėjais, darbuotojais, produktų gamintoju, vaistinėmis, medicinos bendruomene.

Puikiai suprantame, kad homeopatijoje svarbūs keturi elementai: teisingas vaisto parinkimas, receptūra, medžiagos ir vaistų gamintojas. Tik visų ideali dermė sukuria rezultatą. Kaip ir muzikoje, kur svarbus ne tik kūrinio autorius, bet ir atlikėjas, jo kūrinio suvokimas, bei instrumentas. Net ir pats geriausias kūrinys, jei atlikėjas neišmano technikos subtilybių ir neturi vidinio pajautimo, neskambės.

Todėl:

  • Mes išlaikome sąžiningumą ir pagarbą vartotojui – visada atrenkame tik jam tinkamiausią preparatą.
  • Visi mūsų gaminamų vaistų receptai ir jų gamybos būdai yra sukurti ar patvirtinti homeopatijos pradininko Jono Matulaičio ar jo mokinės Anelės Ivašauskienės. Kartu mes atsakome į laikmečio iššūkius ir tęsiame bei kuriame homeopatijos tradiciją – remdamiesi savo patirtimi ir perimtomis žiniomis ieškome naujų receptų.
  • Mes siekiame užtikrinti kokybę visuose veiklos lygiuose: nuo medžiagų ir tiekėjų atrinkimo, vaistų gamybos, pakavimo iki aptarnavimo ir konsultacijos bei pristatymo.
  • Vaistinės kolektyvas – tai lietuviškos homeopatijos tradicijos tąsa. Čia jau daugelį metų dirba Anelės Ivašauskienės mokinė, kuriai ji perdavė visas savo žinias ir patirtį. Dabar ji dalinasi savo žiniomis ir moko savo kolegas. Kiekvieną akimirką, diena iš dienos, metai iš metų, norime didžiuotis savo darbo rezultatu ir tuo, kaip tą rezultatą pasiekiame. Todėl mūsų darbuotojai nuolatos mokosi ir gilina savo žinias.

Mūsų misija:

Puoselėti, saugoti ir kurti lietuvišką homeopatijos tradiciją visas savo žinias ir jėgas skiriant pateikti aukščiausios kokybės ir asmeniškai kiekvienam geriausiai parinktus produktus.

Principai, atspindintys “Parapharm” misiją:

  • Atrinkti aukščiausios kokybės produktus sveikatinimui;
  • Nuolat tobulėti siekiant patenkinti pačius individualiausius mūsų klientų poreikius;
  • Pripažinti asmeninę mūsų darbuotojų vertę ir indėlį siekiant tikslų;
  • Kelti vis aukštesnius tikslus, pritaikyti savo verslo strategiją taip, kad tai ką darome atspindėtų mūsų vertybes ir turėtų teigiamą poveikį klientų sveikatinimuisi;
  • Puoselėti, plėtoti ir vystyti lietuvišką homeopatijos tradiciją.

Komanda

Simona Lenzienė
Vaistininkė, FVV Kaune, gamybos vadovė
Krepšelis
Krepšelis tučiasTęskite apsipirkimą