„Parapharm“ vaistažolių arbatos

„Parapharm“ homeopatijos vaistinėje rasite platų vaistažolių ir vaistinių augalų pasirinkimą Jūsų gerai savijautai ir sveikatai palaikyti. Čia rasite tiek vienkomponenčių vaistažolių, tiek autorinius mūsų bei šalies žolininkų sukurtus vaistažolių ir vaistinių augalų mišinius. Visos “Parapharm” gaminamos vaistažolių arbatos yra saugios ir patvirtintos gydytojų.

„Parapharm“ vaistažolių arbatos mūsų farmacininkų pagaminti pagal geriausias Senosios Kauno vaistažolių vaistinės receptūras. Kartu su Lietuvos žolininkais, ištobulinome laiko patikrintus vaistažolių mišinius, skirtus padėti esant įvairiems negalavimams.
Gaminant vaistinius preparatus, mes atsakingai laikomės ne tik receptūros, bet ir rūpinamės mūsų žaliavų kokybe. Visos mūsų mišinių vaistažolės ir vaistiniai augalai rinkti Lietuvoje, atsižvelgiant į metų laiką, kada jos sukaupia daugiausia vertingųjų medžiagų, bei neužterštose teritorijose. Didžioji dalis naudojamų žaliavų – užaugintos ir surinktos ekologiniuose ūkiuose arba sertifikuotuose šalies pievose ir miškuose.
Rankomis rinktos, rūšiuotos ir pakuotos vaistažolės džiovinamos tiek laikantis tradicijų, tiek pasitelkiant naujausius mokslo pasiekimus, padedančius išsaugoti jose kuo daugiau veikliųjų medžiagų.
Vaistažolių arbatų pakuotės parinktos tokios, kad kuo ilgiau išsaugotų augalų vaistines savybes, o Jūs galėtumėte matyti kokios kokybės produktą perkate.

Įsigyti
Krepšelis
Krepšelis tučiasTęskite apsipirkimą