Homeopatija – kas tai?

Homeopatija – tai gydymo ir profilaktikos sistema, gyvuojanti jau 200 metų. Pagrindinis homeopatijos principas – nepakenkti, o jos esmė – surasti ir pašalinti ligos priežastis, o ne simptomus, remiantis principu „panašus gydo panašų“.

Natūrali medicina


Homeopatija priskiriama prie netradicinės, biologinės ir natūralios medicinos. Ši netradicinės medicinos sritis į organizmą žiūri ir jį vertina kaip vieningą darnią sistemą. Jos tikslas – atkurti ir stiprinti imuniteto ir organizmo resursus, paskatinti organizmą sutelkti vidines galias ir pačiam įveikti negalavimus.

Homeopatijos, kaip ir visos natūralios medicinos, gydymo principas paremtas priešinga filosofija nei tradicinė medicina, kurioje žiūrima tik į konkrečią problemą ir vadovaujamasi „priešingas gydo priešingą“ metodu. Gydantis tradicinės medicinos būdu nuolat vyksta priverstinė išorinė korekcija, žmogaus organizmas atpratinamas nuo natūralios fiziologinės savireguliacijos. Ilgainiui jis nebegali pasipriešinti išorės ar vidiniams dirgikliams, silpsta imunitetas, vystosi lėtinės ligos, alerginės reakcijos.
Homeopatija, kaip pagrindinis sveikatinimo ar gydymo metodas, rekomenduojamas rinktis tiems, kurie į savo organizmą žiūri kaip į vientisą sistemą, kuriems svarbu nepakenkti sau ir kurie ieško natūralių gydymosi metodų ir būdų. Šie preparatai yra saugesni vartoti rizikingoms vartotojų grupėms, pavyzdžiui: nėštumo, žindymo metu, kūdikiams ir vaikams.

Vaistų pagrindas – natūralios medžiagos


Homeopatinių vaistų pagrindas yra natūralių medžiagų (vaistažolių, grybų, metalų, mineralų, organinių elementų ir t.t.) spiritinis ekstraktas. 70 proc. homeopatinių preparatų yra augalinės kilmės, 25 proc. – mineralinės ir 5 proc. – gyvulinės. Homeopatijos principas – mažos vaistų dozės, todėl preparatai gaminami potencijavimo (medžiagos skiedimo) principu.
Medžiagos skiedimo ir jos supurtymo metu tirpiklio molekulės išsirikiuoja tirpinamosios medžiagos lauke tam tikra klasterine tvarka ir atsimena individualią šios medžiagos informaciją bei ją išsaugo. Gaminant tokiu metodu, homeopatiniai preparatai turi daug mažesnę biologiškai aktyvių medžiagų koncentraciją nei augaliniai vaistai.
Nors šie preparatai gaminami laikantis griežtos receptūros, tačiau didelę reikšmę vaisto veiksmingumui turi ir jį gaminančiojo profesionalumas, žinios bei patirtis.

Homeopatijos Lietuvoje pradininkų palikimas


„Parapharm“ homeopatijos vaistinėje laikomės homeopatijos pradininko Lietuvoje farmacininko Juozo Matulaičio receptūrų ir gamybos tradicijų, kurias mūsų farmacininkės tiesiogiai perėmė iš jo mokinės homeopatijos puoselėtojos Anelės Ivašauskienės.
Esame natūrali ir vienintelė tiesioginė lietuviškos homeopatijos raidos linija, kurioje žinios perduodamos iš mokytojo mokiniui. Tikime, kad tik tokia „pameistrystės“ forma leidžia išsaugoti tikrąją tradiciją, meistrystę ir amato išmanymą. Tai galima palyginti su chirurgija – gali išmokti kūno sandarą iš vadovėlių, tačiau tikru chirurgu dėl to netapsi. Tikroji meistrystė, profesionalumas, pajautimas ir supratimas ateina stebint mokytojo darbą, dirbant kartu su juo, perimant jo patirtį ir žinias.

Įsigyti
Krepšelis
Krepšelis tučiasTęskite apsipirkimą