D.U.K

Kaip siunčiamos prekės ir kokia jų pristatymo kaina?

E-parduotuvėje pirktas prekes Jums pristatysime į namus ar biurą kurjerio pagalba. Siekdami, kad gautumėte kokybiškas ir maksimaliai savo savybes išsaugojusias prekes, jas siunčiame tik kurjeriu, taip užtikrindami labiausiai vaistiniams preparatams bei kosmetikai tinkančias laikymo ir transportavimo sąlygas.
Prekių pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Kuršių Neriją) kainuoja 3.50 Eur. Nemokamas pristatymas yra nuo 35 Eur. Pristatymo kaina į Kuršių Neriją – 18.50 Eur.

Ar galiu atsiimti prekes vaistinėje?

E-parduotuvėje pirktas prekes Jūs galite atsiimti „Parapharm“ homeopatijos vaistinėse Kaune ir Vilniuje.
Vilniuje prekes galima atsiimti atvykstant į „Parapharm“ homeopatijos vaistinę, adresu Vasario 16-osios g. 2 (buvusi „Lukiškių vaistinė“), pirmadieniais – penktadieniais: nuo 9 val. iki 19 val., šeštadieniais: nuo 9 val. iki 16 val.
Kaune prekes galima atsiimti „Parapharm“ homeopatijos vaistinėje, adresu Savanorių pr. 58, pirmadieniais – penktadieniais: nuo 9 val. iki 20 val., šeštadieniais: nuo 9 val. iki 16 val.

Per kiek dienų gausiu užsakymą?

Prekės pristatomos per 2-7 darbo dienas gavėjui į rankas pasirašytinai.
Per kiek laiko bus paruoštas užsakymas jį atsiimant vaistinėje?
Prekės vaistinėje paruošiamos per 1 darbo dieną.

Ar saugu pirkti vaistus www.parapharm.lt ?

www.parapharm.lt parduodame tas pačias prekes, kuriomis prekiaujame ir fizinėse Parapharm vaistinėse. Visi vaistiniai preparatai yra registruoti, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir atrinkti vadovaujantis mūsų vertybiniais principais. Pirkdami mūsų e- parduotuvėje Jūs galite gauti mūsų farmacininko konsultaciją, kuris patars kokią tinkamiausią prekę išsirinkti.

Ar nepakenks prekėms transportavimas ir oro sąlygos?

Mes nesiunčiame savo prekių per paštomatus, nes juose nėra užtikrinamos tinkamos laikymo sąlygos – jos labai greitai gali būti paveiktos šalčio ar karščio, o tai ne tik gali pabloginti vaistinių preparatų ar kitų produktų savybes, bet ir padaryti juos netinkamus naudoti. Mūsų prekes pristato kurjeriai, kurie gali užtikrinti maksimaliai saugias transportavimo ir laikymo sąlygas.

Kaip pirkti prekes E-parduotuvėje?

Pirkimo procesas
1. Įsidėti patikusią prekę į pirkinių krepšelį ir paspausti mygtuką „Į krepšelį“.
2. Įsidėję pasirinktas prekes į krepšelį ir norėdami jas nusipirkti, užveskite pelę ant prekės krepšelio esančio puslapio dešiniajame kampe ir spauskite „TĘSTI UŽSAKYMĄ“. Atsivėrus krepšelio langui galite koreguoti prekių kiekius. Norėdami tęsti, spauskite mygtuką „UŽSAKYTI“.
3. Atsidarius naujam langui, atsiranda 3-ys paprasti pirkimo žingsniai. Juos visus reikia pereiti, pasirenkant arba užpildant informaciją:
PIRKĖJO INFORMACIJA – ją užpildykite arba prisiregistruokite.
PRISTATYMO INFORMACIJA – pasirinkite, kur norite gauti arba atsiimti Jūsų išsirinktą prekę ar prekes.
ATSISKAITYMO BŪDAS – pasirinkite norimą atsiskaitymo būdą.
4. Kai užpildote visą reikiamą informaciją, spauskite PIRKTI.
5. Priklausomai nuo Jūsų apmokėjimo būdo, atsivers naujas langas. Jame bus suformuota sąskaita arba elektroninės bankininkystės langas, kuriame pasirinkus „APMOKĖTI“, būsite perkelti į elektroninės bankininkystės sistemą.
6. Apmokėkite užsakymą, naudodamiesi pasirinktu apmokėjimo būdu.

Krepšelis
Krepšelis tučiasTęskite apsipirkimą